Akcesoria do laptopa

Home / Komputery / Akcesoria do laptopa

Każdy niemal laptop potrzebuje jakichś akcesoriów, dzięki którym będzie w stanie działać lepiej. Te akcesoria należy dobrać naprawdę z głową, tak by nie przepłacić, ale jednocześnie, żeby mieć z nich jak najwięcej. Jasne jest, że akcesoria do laptopa mogą być zarówno tanie, jak i drogie, dlatego warto się nad nimi zastanowić.

Podkładka chłodząca

Jeżeli dużo pracujesz na komputerze, a dodatkowo w gorącym pomieszczeniu albo co gorsza, trzymając go na kolanach, to niezbędna będzie Ci podkładka chłodząca. Dzięki niej Twój komputer nie będzie się wyłączał i nie będzie sprawiał problemów, które mogą wpłynąć na komfort pracy z nim.

Klawiatura i mysz zewnętrzna

Jasne jest, że praca na wbudowanej myszy i wbudowanej klawiaturze to nie jest takie proste zadanie. Jasne jest także to, że taka mysz i klawiatura powodują, że nasze dłonie będą się męczyć. Dlatego lepiej będzie wybrać rozwiązanie, dzięki któremu praca będzie łatwiejsza, czyli ergonomiczna mysz i ergonomiczna klawiatura.

Dysk zewnętrzny

Jeżeli laptop ma mały dysk wbudowany, a my musimy na nim przechowywać duże ilości plików, to konieczne będzie zainwestowanie w zewnętrzny dysk twardy, który będzie nam w stanie pomieścić wszystkie dodatkowe pliki. Im większy będzie i bezpieczniejszy, tym na dłużej nam wystarczy.

Linka do przypinania

Niektóre laptopy mają specjalny zaczep, do którego można przypiąć linkę a tą linką przypiąć laptopa do stolika w kawiarni lub w parku i odejść na chwilę bez obawy, że ktoś nam ten sprzęt ukradnie. Taka linka to naprawdę zdecydowana poprawa bezpieczeństwa korzystania z laptopa w miejscu publicznym.

Naklejki na klawisze

W sprzedaży są różnego rodzaju naklejki na klawisze, dzięki którym praca na klawiaturze jest przyjemna, a klawisze dobrze widoczne i co za tym idzie, atrakcyjniejsze. Dzisiaj takie rozwiązania cieszą się dużą popularnością, a koszt nawet najlepszych naklejek nie jest wcale duży, bo wynosi maksymalne 50 zł.

Naklejka na obudowę

Górną obudowę danego modelu można obkleić naklejką z dowolnie wybranym przez nam motywem. To sprawia, że laptop staje się taki bardzo indywidualny i taki naprawdę w naszym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *