Nagrobki Gdynia

nagrobki Gdynia Pomniki cmentarne pojedyncze Na polskich cmentarzach realizuje się przede wszystkim pomniki pojedyncze oraz podwójne. Wybór odpowiedniego pomnika cmentarnego nie jest wyłącznie kwestią upodobań czy preferencji klienta, nagrobki muszą być również zgodne z regulaminem cmentarza na, którym zostaną postawione.

Pomniki cmentarne pojedyncze tworzymy wyłącznie z granitu, gdyż jest najbardziej odporny na warunki pogodowe jakie panują w naszym kraju. Granit jest kamieniem wytrzymałym, który nie pęka oraz nie matowieje wystawiony na zimno czy wodę. Gama kolorystyczna granitu kształtuje się w odcieniach takich jak biel, szarość czy czerń. Wejdź tutaj nagrobki gdynia i dokonaj zakupu już dziś.

Pomniki cmentarne

Nagrobki na urny Nagrobki na urny są coraz bardziej popularną forma pochówku na naszym rynku. Zazwyczaj są one niewielkich wymiarów jednak nie znaczy to, że są mniej okazałe niż same pomniki. Nagrobki na urny mogą wyglądać klasycznie, w postaci zwykłej płyty lub mogą stanowić prawdziwe dzieło sztuki takie jak olśniewające rzeźby. Najlepszym surowcem do tworzenia nagrobków na urny jest piaskowiec, który z uwagi na skomplikowane i trudne do wykonania kształty nagrobka jest podatny na wszelką obróbkę.

nagrobki trójmiasto W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczna nagrobka, od bieli przez pomarańcze aż do różu — na pewno znajdą Państwo coś odpowiedniego. Masz problem z finansowaniem? Sprawdź ofertę na pożyczki